Facebook LinkedIn YouTube

Oblasti

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost zajištující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v České republice i v zahraničí. Nabízíme komplexní řešení, vysokou profesionalitu služeb a zajištění trvalé systémové i odborné podpory.

Inženýrské projekty

Komplexní řešení problematiky při realizaci inženýrských projektů v oblasti jaderné energetiky, průmyslu a výzkumných a lékařských pracovišť. Zajišťování generálních dodávek technologií v rámci významných investičních celků. Projekty řídíme v souladu se standardem...

Přečíst více

Jaderná energetika

Dlouholeté zkušenosti, znalosti a kvalita ve specializovaných službách poskytovaných provozovatelům jaderných zařízení. Vývoj a výroba unikátních zařízení a aplikací.

Přečíst více

Průmyslová automatizace

Konstrukce, výroba, instalace a servis zakázkových systémů průmyslové automatizace určených zejména pro automobilový průmysl, založených na špičkových komponentách montážní techniky, pneumatiky a řídicích systémech.

Přečíst více

Radiační ochrana a monitorování

Vývoj a výroba zařízení a komponent na měření ionizujícího záření. Charakterizace radioaktivních odpadů a jaderných zařízení. Monitoring životního prostředí. Zajištění radiační ochrany v energetice, průmyslu, zdravotnictví a ve výzkumných institucích.

Přečíst více

Laboratorní technologie

Nabídka laboratoří, kanceláří a specializovaných učeben na klíč.

Přečíst více