Facebook LinkedIn YouTube

5 z 13 uchazečů podepíše kontrakt na konzultační služby s ČEZem

08.01.2021

NUVIA se stala součástí úspěšného konsorcia

Poslední dny roku přinesly skvělou zprávu pro členy mezinárodního konsorcia Ansaldo Nucleare SpA, NUCADVISOR, S.A. a NUVIA a.s. Nejen že jsme byli vybráni k poskytování inženýringových a konzultačních služeb pro přípravu nových jaderných projektů v ČEZ, a. s., ale v žebříčku pěti úspěšných uchazečů jsme obsadili prestižní první příčku!

Když ČEZ na jaře loňského roku vyhlásil výběrové řízení na dodávku podpůrných služeb při přípravě nových jaderných projektů v České republice, dohodli jsme se na spolupráci se zkušenými experty z francouzské sesterské společnosti NUCADVISOR a italské Ansaldo Nucleare, která má rozsáhlé reference s podporou provozu i výstavby jaderných bloků po celém světě. Česká část skupiny NUVIA ve spolupráci s mnoha domácími jadernými odborníky bude mít na starosti lokální support poskytovaných služeb.

Z původních 13 uchazečů o rámcovou smlouvu z celého světa bylo v prvním kole výběrového řízení vybráno 9, posléze 5 odborných uskupení. V bodovém hodnocení nabídek bylo naše konsorcium nejúspěšnější.