Facebook LinkedIn YouTube

Řekli jsme „STOP“ úrazům a nebezpečným situacím

15.10.2019

Mezinárodní týden bezpečnosti 2019 je úspěšně za námi!

V celé skupině VINCI Construction, jejíž součástí je i NUVIA, proběhl v týdnu od 5. do 11. října další ročník Mezinárodního týdne bezpečnosti, letos na téma „STOP“.

Mezinárodní týden bezpečnosti je jedinečnou příležitostí připomenout si zásady bezpečnosti, zorganizovat setkání se zaměstnanci, podělit se o jejich zkušenosti, aktivně zapojit management na pracovištích a sdílet výsledky a pokrok v dané oblasti. Při příležitosti tohoto týdne byly vyzvány všechny společnosti skupiny, aby se mobilizovaly na téma bezpečnosti prostřednictvím různých akcí, např. seminářů, diskusí a cvičení.

NUVIA a.s. uspořádala na svých pracovištích jednotlivá školení v oblasti BOZP, zaměstnanci byli seznámeni i s konkrétními příklady úrazů a nebezpečných situací, které se staly v NUVIA a.s. V Divizi technologií detektorů v Kralupech na Vltavou zároveň proběhl dvoudenní audit BOZP za účasti Mike Lewise, zodpovědného za QHSE (Quality, Health, Safety, Environment) NUVIA Group. V rámci tohoto auditu zaměstnanci také připravili ve spolupráci s bezpečnostním technikem havarijní nácvik – simulace požáru.

Nezapomínejme - Bezpečnost je odpovědností každého!