Facebook LinkedIn YouTube

NUVIA podpořila dobrovolnickou delegaci z Jižní Koreje

15.08.2018

Zaměstnanci firmy NUVIA se zúčastnili veřejně prospěšných prací na fotbalovém stadionu v Borovině a přispěli k obnově města.

Měsíc srpen se stejně jako minulý rok nesl v duchu upevňování česko-korejských vztahů v regionu. Do Třebíče opět zamířila dobrovolnická delegace korejských studentů a s nimi i skupina zaměstnanců společnosti KHNP, kteří se v Třebíčí angažovali hned na několika místech a přispěli tak ke zlepšení vztahů obou stran. KHNP je jedním z možných budoucích dodavatelů výstavby pátého bloku v Jaderné elektrárně Dukovany, a proto se snaží aktivně zapojovat do sociálně prospěšných činností v celém regionu.

Dobrovolníci pomáhali v neziskových organizacích STŘED, Barevný svět a v domově důchodců na Koutkově ulici v Třebíčí. Mimo jiné pracovali na zlepšení prostředí na hokejovém stadionu SK Horácka Slavie a na fotbalovém hřišti v Borovině, kde se pustili do opravy plotů, branek a dalšího vybavení. Celá událost bude završena ve čtvrtek 16. srpna korejským energetickým festivalem na fotbalovém stadionu v Borovině. Firma NUVIA se opět zřetelně angažuje do celé události, neboť věříme, že upevnění vzájemných vztahů pomůže usnadnit jednání obou stran o případné budoucí spolupráci. Ve středu 8. 8. jsme se účastnili programu korejských dobrovolníků, kteří pracovali na obnově zábradlí na fotbalovém stadionu v Borovině. Celá akce probíhala ve velmi přátelském duchu a my tak měli možnost se blíže poznat s korejskou delegací. Společně jsme tak přispěli k obnově města Třebíč a odvedli kus prospěšné práce.