Facebook LinkedIn YouTube

NUVIA představila novinky radiometrických systémů na konferenci v Paříži

27.11.2017

Účast na světové výstavě MILIPOL.

NUVIA a.s. se zúčastnila jedné z největších světových výstav v oblasti Homeland Security MILIPOL 2017, která se konala v Paříži ve dnech 21. - 24. listopadu 2017. Letošní 20. ročník se odvíjel ve stylu "Global Event for Homeland Security". Prezentovalo se zde na 950 firem z více než 55 zemí světa.

NUVIA představila pod hlavičkou NUVIATech Instruments řadu novinek jako například Gamma Imaging Camera NuVISION, modulární detekční a spektrometrický systém pro bezpilotní prostředky DRONES-G, monitorovací emergency systémy PORTAL-D a také přístrojovou techniku pro měření kontaminace a radiometrii.

Vedle klasických zbrojních vojenských systémů zde byly prezentovány technologie pro policii, záchranné týmy, hasičské záchranné týmy a další bezpečnostní složky. Velký zájem byl zejména o komplexní řešení pro oblast CBRN, kde se NUVIA snažila představit některé produkty radiačního přístrojového vybavení. Výstava nabídla řadu zajímavostí v oblasti globálního monitorování, sdílení informací v krizových situacích a také  některé novinky související s nebezpečím terorismu.