Facebook LinkedIn YouTube

Zastupujeme MIRROTRON nejen v projektu ESS

25.07.2017

Rozšíření portfolia služeb a znalostí.

V polovině tohoto roku byla podepsána dohoda, jejímž výsledkem je zastupitelský/autorizační certifikát mezi společností NUVIA a.s. a maďarskou společností MIRROTRON Ltd.

MIRROTRON je jedním z velmi mála světových výrobců neutronovodů, které jsou jednou z klíčových součástí celého projektu Evropského spalačního centra ve Švédském Lundu. Vzhledem k jednáním, které NUVIA s MIRROTRON absolvovala v souvislosti s již proběhnutým výběrovým řízení na konstrukční stínění BEER (které NUVIA před nedávnem vyhrála), kdy bylo nutné mimo jiné technicky připravit nabídku stínění odpovídajícího nejnovějším trendům v oblasti neutronovodů, rozhodly se obě společnosti svoji spolupráci dále prohloubit.

NUVIA se tak stala exkluzivním dodavatelem produktů a služeb společnosti MIRROTRON pro projekt ESS, s působností zejména v České republice a na Slovensku. MIRROTRON doufá, že dokáže využít zkušeností NUVIA, které již v ESS dokázala nasbírat, a NUVIA si touto smlouvou rozšířila portfolio svých služeb a znalostí, a to jistě nejen pro projekt ESS.